Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Mistrovství klubu dvojic 10.10 2020 Ústí nad Labem

Ahoj,
dnes jsme odehráli poslední venkovní turnaj, tradičně formát texas scramble. Letos jsme nejeli na Čertovo břemeno ale na Terasy v Ústí nad Labem. Ráno na nás po deštivé sobotě vykouklo sluníčko a vypadalo vše super golfově. Cestou se ovšem začaly objevovat přízemní mlhy a čím blíže k Ústí, tím hustší. Takže se vracely opět vzpomínky na Čertovo břemeno, kde jsme už hráli v mlze, kdy ptáci již chodili pěšky. Všichni jsme se nakonec sešli v klubovně a někteří z nás zvažovali, zda hrát nebo ne. Nakonec jsme se „kousli“ a všichni se vydali na hru a doufali, že mlha se zvedne. Některým z nás (nechci jmenovat Tomáše s Danielou) mohli hrát již poslepu, protože se dostavili na hřiště již v sobotu – drobná chyba při čtení emailu, že je turnaj až v neděli. No, nebyli sami. Takže zlé jazyky hned prohlašovali, že se jedná o nevyhlášený dvoukolový turnaj:-) Hřiště nás přivítalo horšími „grýny“, ale poprali jsme se s tím.
Vítězi v kategorii brutto se stala dvojice Štěpánka Hofmannová a Jiří Křížek. Vyhráli s docela velkým náskokem. Za nimi pak už byla tlačenice s rozdílem jedné rány.
Vítězi v kategorii netto se stala dvojice Veronika Brabcová a Béďa Brabec. Potvrzují rostoucí formu a jen ještě musí doladit sčítání ran na score kartě, aby si nepřidávali rány:-
)
Tento turnaj byl letošní poslední i s ohledem, že na indoor se kvůli opatřením proti COVUD-19 letos již nedostaneme.
Snad se nám podaří najít nějaké řešení, abychom nemuseli přerušit hru golfu na cca 5 měsíců ☹.

Díky za letošní účast na našich turnajích a golfu zdar!!!

Milan 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012