Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice

Mistrovství klubu 26. - 27.9.2020 Český Krumlov

Zase je další rok našeho golfového klubíku skoro za námi a přišel vrchol naší klubové sezóny – Mistrovství klubu. Jak je již tradicí, tak jsme se opět sešli v Českém Krumlově. Musím říci, že letos naše Mistrovství bylo ohroženo hrozbou hygienických opatření a i předpovědí počasí. Naštěstí většinu z nás nic neodradilo a nakonec byla účast 19 hráčů/hráček. (genderově 12 hráčů, 7 hráček). V pátek někteří absolvovali zkušební tréninkové kolo, zároveň při sledování oblohy, kdy začne pršet. Hřiště bylo krásně upravené a grýny hladce střižené, hrálo se bezvadně. Někteří hráči, nechci jmenovat Mílu Zemana, po hře odložili hole do trávy, pravděpodobně jako potrestání za jejich hru. Na sobotu byl start připraven až na 12. hodinu podle předpovědi počasí, ale ta moc nevyšla. Bohužel odstartovat jsme museli v případě zlepšení maximálně do 13.hodin, aby poslední došli za světla a tak bylo 1.kolo zrušeno. Nakonec se pořadí umoudřilo okolo 14. hodiny a tak si skoro všichni šli pinknout golfík. Tehdy teprve Míla zjistil, že mu schází hole, naštěstí byly na recepci. Co však bylo velmi úsměvné, Míla opět zapomněl hůl na poslední jamce. To už asi nebyla náhoda . Večer proběhl jako vždy ve skvělé atmosféře.
Ráno v 10. hodin jsme vyrazili pod dozorem maršála na hřiště. Počasí se umoudřilo a během hry se udělalo teplo. Hrálo se bezvadně, jen některým z nás se nepovedlo potkat se s golfem (jako mně ). Turnaj proběhl ve správném tempíčku a všichni si jej užili.
Mistry klubu se stali opět Štěpánka Hofmannová a Petr Majer – GRATULACE!!!
Ještě jsme měli kategorii na stbl. body, kde s přehledem vyhrál Tomáš Krupinský a Štěpánka Hofmannová.
Jen mimo pořadí musím zmínit výkon Martina Korejtka (stálého hosta), který zahrál v mužské kategorii nejlépe, ale není člen klubu.