Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

3. liga červen a červenec 2020

Ahoj,
odehráli jsme jako každoročně 3. ligu (alias pralesní) a to na hřištích Slapy a Černý Most (13.-14.6.2020 Slapy, 11.-12.7.2020, Černý Most).
Ligu jsme odehráli v následující sestavě:
Bedřich Brabec
Tomáš Kotlaba
Peter Stacho
Vláďa Lacina
Míla Zeman
Vláďa Bartoš
Petr Majer
Jiří Křížek
Aleš Machalíček
Milan Matějů
Vystřídalo se nás docela dost a všichni jsme si dobře zahráli.

Na Slapech zazářil Petr Majer s vynikajícími výkony. Hřiště bylo hezky upravené a grýny bezproblémové. Jen cesta na Slapy se komplikovala uzávěrkou na silnici do Davle.
Skončili jsme po 1. a 2. kole jako poslední, ale nelze se tomu divit. Na věkový průměr jsme byli jednoznačně „nejzkušenější“. Přeci jenom i v této „pralesní“ lize se mění časy a mládí nastupuje razantním útokem.

Hra na Černém Mostě první den byla jen pro silné jedince, lilo jako z konve a teplota se pohybovala okolo 13°C. Přesto našich 5 mušketýrů došlo a tím umožnilo dalším hrát i 4. kolo.
Nevím jak ve 3. kole ale ve 4. kole byla vražedná navrtání jamek spojená s rychlostí grýnů 10-11. Trojpaty ale i čtyřpaty nebyly vyjímkou nejen u naši „vyšší“ kategorie, ale i u protihráčů se single HCP. Jinak hřiště bylo v krásném stavu. Nakonec jsme opět skončili jako poslední, ale cíl, který jsme si vytkli – dojít, jsme dosáhli!
Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným hráčům za reprezentaci klubu.
S prezidentem klubu Alešem máme na příští rok jistý nápad s ohledem na ligu, který budeme prezentovat na výroční schůzi v listopadu našeho klubu.
Golfu zdar!
Milan

 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012