Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Zimní tour 2018

Vítání jara 18.3.2018

Ahoj golfistky a golfisté,
tak nám měla tímto turnajem skončit zimní sezóna. Pohled na krásně zasněžené golfové hřiště, rozhodně nevyvolával pocit končící zimy. Hráli jsme hřiště „Donald Ross memorial“ i s vloženými soutěžemi „longest“ a „nearest“. Hra se vyvíjela jako vždy za smršti různých hlášek a společenské konverzace. Od restaurace jsme měli jsme k občerstvení rybízový koláč se spoustou drobenky?.
Vítězové obou kategorií jsou jen dva a to Kateřina Matějů a Milan Hrouda – gratulace!!!
Vložené soutěže vyhráli opět jen dva hráči a to Jiří Křížek a Kateřina Matějů – gratulace!!!
Tímto bych vás chtěl pozvat na náš první turnaj 8. dubna na hřišti Stará Boleslav, kde hrajeme formát Texas scramble dvojic. Jako zpestření jsme se domluvili s Milanem Hroudou a zahrajeme si jej společně s klubem „Whisky and Kilt Golf Club“. Tím bude zajištěno správné ohřátí (vnitřní) před prvním odpalem a jistě i po hře. Držte palce, ať aspoň nesněží a naši spoluhráči dorazí v kiltech ?.
Přihlášky na tento turnaj posílejte na můj email.
Golfu zdar!
Milan
Výsledkovou listinu naleznete v tomto odkazu.


Mistrovství klubu na simulárorech, Black Bridge Černý most 25.2.2018

Ahoj golfistky a golfisté,
blíží se nám konec zimní sezóny, konečně! K zakončení sezóny patří i Mistrovství klubu na simulátorech. Letos jsme oproti loňsku rozdělili vyhodnocení na hráče a hráčky a to v kategoriích brutto a netto.
Hráli jsme opět hřiště „Old course“ a začali jsme už v 8:00, kdy nastoupili na simulátor Michal a Matyáš Vysušilovi. Rodinný souboj vyhrál Matyáš a je potřeba přiznat, že oba se museli popasovat se simulátorem na Černém mostě, na kterém na rozdíl od velké většiny z nás, nehráli.
A popasovali se velmi dobře.
Hra probíhala za dopingu skvělého koláče z restaurace a občas i povzbuzujících nápojů, jednoduše řečeno, prostě správný „kavárenský“ golf.
Mistry klubu v kategorii brutto na simulátoru jsou pro rok 2018 Štěpánka Hofmannová s výsledkem 79 ran a Milan Matějů s výsledkem 73 ran.
Mistry klubu v kategorii netto po odečtu 1/3 HCP jsou pro rok 2018 Štěpánky Hofmannová a Milan Matějů.
Mistrovství proběhlo v duchu fair play a hlavně v atmosféře dobré nálady a spousty hlášek typu „vyměň si míček, když Ti to nejde“ nebo klasická hláška „ i já bych měl s tím problém“ apod.¨
Teď už je před námi poslední turnaj na simulátoru „Vítání jara“ 18.3.2018 a to na hřišti Donald Ross memorial. Tento turnaj opět zpestříme vloženými soutěžemi.
Těším se, že se opět všichni shledáme!
Golfu zdar!
Milan
Výsledkovou listinu naleznete v tomto odkazu.

Texas Scramble, Black Bridge Černý most 11.2.2018

Ahoj golfistky a golfisti,
máme za sebou většinu turnajů „kavárenského golfu“ a zbývají nám už jen Mistrovství klubu na rány na simulátoru a Vítání jara a pak už honem ven na skutečný golf!!!
Dnes byl odehrán turnaj dvojic texas scramble a výsledky ukazují, že se nám utrhla z řetězu dvojice Peter Stacho a Vláďa Bartoš. Výsledek 64 ran je z oblasti neskutečných výsledků.
Takže vítězové „brutto“ a „netto“ jsou tito dva – gratulace a hlavně velký příslib na sezónu venku. Další výsledky ale jsou také velmi pěkné a je vidět, že úroveň výkonů roste a roste.
Golfu zdar!
Milan
Výsledkovou listinu naleznete v tomto odkazu.

4 Klacky, Black Bridge Černý most 28.1.2018

Ahoj,
tak se opět potvrdilo, že máme zbytečně mnoho holí v bagu. Stačí 4 hole a putter a dosahujeme stejných, ne-li lepších výsledků. Musím pogratulovat Petrovi, který suverénně ovládl obě kategorie netto i brutto a samozřejmě Věře. Klidně mohou část výbavy prodat?
Rád bych vás pozval na další turnaj, který se koná 11.2.2018. Bude se hrát Texas dvojic a to na hřišti Kynžvart.
Budou vypsány 2 kategorie a to na rány - brutto a netto s odpočtem 4/5 HCP.
Zjišťuji, a nejen já ( i Vláďa Lacina), že je potřeba zvýšit odečet HCP, aby i hráči s nižším hendikepem měli šanci se umístit a měli tak motivaci.
Tak na setkání na dalším turnaji!
Golfu zdar!
Milan
Výsledkovou listinu naleznete v tomto odkazu.

Novoroční turnaj (praporkový) 7.1.2018

Ahoj golfistky a golfisté,
odehráli jsme další z našich turnajů a to ve formátu „praporkový“. Každý hráč obdržel do své „patrontašky“ svoji zásobu ran, se kterým si musel vystačit na odehrání hřiště.
A jak to dopadlo? Nejdále se dostala Štěpánka a já, když se nám podařilo zahrát 19. jamku. Prosím nezaměňovat s 19. jamkou neboli barem v golf klubu?.
Koláč z restaurace byl jako vždy výborný, tentokrát byl rybízový.
Takže na dalším turnaji 28.1. na turnaji „4 klacky“.
Golfu zdar !
Milan

Výsledkovou listinu naleznete i v tomto odkazu.

Vánoční turnaj na simulátorech Black Bridge Černý most 17.12.2017

Ahoj golfistky a golfisté,
tak máme za sebou poslední turnaj letošního roku.
Výsledky jsou opět těsné. Vítězi v kategorii „brutto“ jsou Eva Bažilová a Jiří Dvořák a v kategorii „netto „ opět Eva Bažilová a Peter Stacho.
K občerstvení jsme měli výborný jablečný koláč a odpolední „hráčská směna“ borůvkový.  To jsem zavinil, protože v předvánočním shonu jsme zapomněl objednat koláč a tak bylo potřeba v kuchyni trochu improvizace.
Všem bych chtěl popřát krásné svátky a šťastný nový rok 2017 plný golfu!!!
Golfu zdar!
Milan

Vánoční turnaj - VÝSLEDKOVÁ LISTINA ZDE

Mikulášský turnaj 3.12. 2017

Ahoj zimní golfistky a golfisté,
zase po roce jsme zahájili sezónu kavárenského golfu, který svým pojetím je také společenským setkáním. Z restaurace nám opět jako loni připravili výborný rybízový koláč s kopcem drobenky a tak to byl příjemný příspěvek k dobré náladě. Z výsledků je opět vidět, že hegemonie dvojice Jiří Dvořák a Eva Trlová pokračuje i v tomto roce. Jediní, kdo jim konkurovali byl Milan Hrouda v kategorii „netto“ a Vláďa Bartoš v kategorii „longest drive“.
Nelze nic jiného než pogratulovat a pracovat na tom, aby to příště neměli tak jednoduché!?
Další turnaj se koná 17.12.2017 a hraje se stejný formát na hřišti „The Old course“
Golfu zdar !
Milan
Mikulášský turnaj - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Zimní tour 2017/2018 - přehled turnajů

 

 

  • turnaj.jpg
  • turnaj2.jpg
  • turnaj1.jpg
  • turnaj maly.jpg
 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012