Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Události 2016

Mistrovstvi klubu GSUK na rány v Českém Krumlově ve dnech 24.9. a 25.9. 2016

7.2.2017

Mistrovství klubu je vždy vrcholnou událostí klubového života a je radostí se jej účastnit. Opět po roce jsme se navrátili do Svachovy Lhotky a určitě tohoto návratu nikdo nelitoval. Přijalo nás nejen krásné golfové počasí, ale i výborně připravené hřiště a nově zrekonstruované ubytovací prostory. Prostě pohoda pro příjemnou golfovou hru. Někteří z nás si zahráli již v pátek tréninkové kolo a někdo (nechci jmenovat Jirku Chotěborského) dal přednost fyzické přípravě jízdou na kole. Naštěstí se golfová hra nekombinuje s jízdou na kole, protože bychom mohli rovnou vyhlásit vítěze.

První kolo bylo odehráno s velmi vyrovnanými výkony, kdy první tři hráče dělily vzájemně 2 rány a u hráček byla situace obdobná. Večer proběhl tradičně v dobré atmosféře s dobrou místní kuchyní a příjemnou obsluhou.

Do druhého kola byly flajty složeny dle výsledků předešlého dne a opět za golfového počasí jsme vyrazili na hřiště. Boj to byl nelítostný, nikoliv mezi hráči ale často pouze se sebou samým nebo s hřištěm. Všichni došli zdrávi bez zranění vlastní holí či vozíkem v dobré náladě a se spoustou golfových příběhů ze hry, kde slovíčko „kdyby“ mělo nejčastější frekvenci. Příjemným zpestřením našeho klání byla i účast hostů, kteří se zapojili do „bojů“ s plným nasazením ( Zuzka Chotěborská, Zuzka Rožňovská a v neděli Jirka Dvořák), a přispěli ke golfově příjemné atmosféře.

Po skončení jsme spočítali výsledky, ale raději jsme ještě počkali, až budou potvrzeny  zadáním na server ČGF, abychom nedopadli jako loni.

Mistry klubu se stali Michal Vysušil a Eva Bažilová – oběma gratulujeme.

Mistrem klubu v seniorech se stal Vláďa Lacina. Toto je nově založená kategorie, která prý byla založena, aby se na seniory dostala „Tullamorka“. Nebudu to dementovat.

Pořadí mužů:

  1. Michal Vysušil 179

  2. Milan Matějů 181

  3. Vladimír Lacina 183

Pořadí žen:

  1. Eva Bažilová 191

  2. Eliška Majerová 200

  3. Věra Trlová 204

Závěrem bych chtěl poděkovat všem účastníkům za korektní průběh Mistrovství a hlavně paní Marcele Jirkové za perfektní přípravu a pomoc při přípravě a průběhu našeho Mistrovství a samozřejmě i ostatnímu personálu.

Na příští rok jsem domluvil zablokování termínu na konání Mistrovství klubu na 23.9. a 24.9.2017 , tak si prosím tento termín již zarezervujte!

Golfu zdar!

Milan Matějů

 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012