Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Zimní tour 2017

Vítání jara 19.3.2017

Ahoj,

Poslední turnaj na simulátorech se vydařil nejen účastí ale i díky skvělému koláči. Už to vypadalo ráno, že by se dalo jít hrát ven. Během dopoledne myslím, že už nikdo nelitoval, že jsme hezky v teple při kafi, fernetu, aperitivu, cole, čaji nebo pivu na simulátoru. Trio Jiří Dvořák, Vláda Bartoš a Eva Trlová vzali turnaj velice zodpovědně a nedovolili nikomu jinému dostat se na pomyslné stupně vítězů v obou kategoriích a „zabetonovali se na nich“.

Nezbývá nám ostatním, než jim pogratulovat a popřát nejen jim ale i sobě ve „venkovní sezóně“ co nejméně ztracených míčků a stálou radost ze hry.

Na závěr bych chtěl poděkovat golfovému resortu Černý most za skvělou spolupráci a věřím, že příští zimní sezónu prožijeme opět společně. Pokud někdo z vás má podněty nebo připomínky k zimní sezóně, napište nám je hned!

Díky všem za fair-play golf a na simulátoru zase za 8 měsíců!

Golfu zdar!

Milan

VÍTÁNÍ JARA - Výsledková listina

Mistrovství klubu na simulátorech 26.2.2017

Vrchol zimní sezóny je za námi a výsledky ukazují, že forma roste. Mistrovství bylo pořádáno jako otevřené, tj. pro členy klubu a jeho přátele. Do 100 ran se vešlo 12 ze 16 hráčů a když si vzpomeneme na výsledky z minulých let, tak to bylo spíše obráceně - super!

"Externím" mistrem klubu se stal Milan Hrouda ve hře na rány a druhým "Externím" mistrem klubu v počtu netto ran se stal Vláďa Bartoš. Oběma gratulujeme!!! Jinak pozn. autora : "to jsme si tedy pustili ale lišky do kurníku"! :-)

Chtěl bych ještě vyzdvihnout výkony Emy a Petera, oba se dostali pod 90 ran a to je při jejich HCP výkon hodný obdivu.

Pro úplnost informace, ještě jsme měli výborný jablečný koláč se spoustou drobenky!

Chtěl bych všem poděkovat za fair play průběh a super atmosféru. Poslední turnaj zimní sezóny je Vítání jara 19.3.2017. Hraje se hřiště Donald Ross memorial a to na rány - brutto a netto s odpočtem 1/3 HCP.

MISTROVSTVÍ KLUBU NA SIMULÁTORECH - Výsledková listina

 

Texas scramble dvojic 12.2.2017

Jak zhodnotit tento turnaj? Je vidět, že už se i občas kamarádíme se simulátorem a výsledky tomu odpovídají. Nová plátna konečně neukazovala na každé jamce divně zvlněný povrch a tak se hrálo naprosto v pohodě.

Turnaj vyhrála trojice Peter Stacho, Béďa a Veronika Brabcovi a to jak brutto, tak i netto – GRATULACE !!! Jako doping jsme měli jablečný koláč. Chtěl bych připomenout další turnaj, tentokrát „Mistrovství klubu“, které se koná dne 26.2.2017!

Prosím sdělte mi co nejdříve účast, abych mohl případně posunout nebo zablokovat další časy na simulátoru!

Golfu zdar!

Milan

TEXAS SCRAMBLE DVOJIC - Výsledková listina

 

4 Klacky

Ahoj,

Posílám výsledky nedělního turnaje „4 klacky“. Opět se potvrdilo, že máme moc holí v bagu na výběr. Výsledky se pohybovaly ve stejném nebo podobném rozmezí jako obvykle. Některým, jako např. Jirkovi Chotěborskému nebo Peteru Stachovi by asi stálo k zamyšlení, zda nebudou dále hrát jen třeba s jednou holí a “patrem“ a půjdou na single HCP J. Good job!!!

Zpestřením byla účast Milana Hroudy, který naštěstí myslel „politicky“ a nechal mě vyhrát o jednu ránu. Doufám, že to nebyla jeho první a zároveň poslední účast!

Jako vždy byl vynikající koláček, tentokrát rybízový.

Zároveň vás chci pozvat na další turnaj :

12.2.2017 Texas dvojic Kynžvart (texas scramble dvojic, na rány - brutto, netto s odpočtem 1/3 HCP )

4KLACKY - Výsledková listina

PLÁN PRO ZIMNÍ SEZÓNU 2017 NALEZNETE ZDE:-)

 

Novoroční turnaj

Ahoj,
tak máme za sebou první turnaj v novém roce. Vše proběhlo v pohodě, výsledky se všem povedly a jahodový koláč moc dobrý.Podle výsledku nám vyrůstá silná opora do ligových bojů v létě – Věra zahrála naprosto fantasticky a jako jediná se dostala až na 19. jamku.

Dle vyjádření z kuloárů se někteří dostali také na 19. jamku, ale jiným, negolfovým výkonem. Nálada jako vždy bezva.

Další turnaj máme 29.1.2017, kdy hrajeme turnaj „4 klacky“ na hřišti Casa del Campo.

Pravidla: každý hráč si smí zvolit 4 hole + putter, se kterými odehraje turnaj.

Takže se těším na vaše přihlášení a opět hezkou hru!

Golfu zdar!

Milan

NOVOROČNÍ TURNAJ - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

Vánoční turnaj

Ahoj golfistky, golfisté,

Tak jsme odehráli další turnaj naší „kavárenské túry“. Boj to byl lítý boj, hlavně se simulátorem. Hřiště THE OLD COURSE nepatří K nejlehčím a zvláště „bunkry“ zapuštěné jak díry po mamutech, prověřily pevnost nervů. Naštěstí jsme je měli obalené výborným borůvkovým koláčem.

Co říci k výsledkům. Peter Stacho bude muset už něco udělat se svým venkovním HCP, protože na simulátoru hraje jak z partesu, což mu vyneslo první místo v netto-pořadí. V brutto se dělí moje maličkost s Jirkou Dvořákem, tak si můžeme vzájemně pogratulovat. Abych ale komentoval jen výsledky vítězů, tak musím vyzdvihnout i dosažené výsledky Petra Majera a Štěpánky.

Vzhledem k tomu, že na tomto hřišti hrajeme i naše „Mistrovství na rány“, tak se můžeme těšit na hezké výkony.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem za hezký golfový zážitek a restauraci za „ňam, ňam koláček“ a příjemnou obsluhu.

Ceny budou předány na našem dalším turnaji!

Golfu zdar!

Milan

VÁNOČNÍ TURNAJ - Výsledková listina

 

Mikulášský turnaj

Ahoj golfistky, golfisté,

Posílám výsledky prvního turnaje z naší série. Turnaj se povedl, jahodový koláč byl výborný a atmosféra, jak se sluší a patří.
Gratuluji k výsledku Jirkovi Dvořákovi, který potvrdil svojí vysokou formu ! (cena bude předána při nejbližší příležitosti)

Golfu zdar !

Milan

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ - Výsledková listina 

  
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012