Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Texas Scramble

Mistrovství klubu dvojic v Texas Scramble GSUK na Čertově břemeni 7.10.2017
Tak máme za sebou poslední turnaj GSUK – Otevřené Mistrovství klubu dvojic v Texas Scramble. Již tradičně se konal na Čertově břemeni. Většina z nás vstávala v sobotu dříve než ve všední den do práce. Start byl už v 9 hodin a tak nám nezbývalo nic jiného. Předpověď počasí byla sice pesimistická, ale naštěstí se nikdo z přihlášených nenechal odradit. Cestou na Čertovo břemeno jsem stále sledoval, kam až klesne teplota, skončila na 6°C, ale skoro bezvětří.
Všichni dojeli včas a tak jsme vyrazili na hřiště, celkem 11 dvojic. Texas je trochu pomalejší než standardní flajt a tak jsme šli hřiště okolo 5 hodin. Počasí vydrželo a teprve až ke konci hry, kdy docházely poslední 2 flajty, přišly přeháňky. V překrásné restauraci jsme si dali dobrý oběd a pak došlo k vyhlášení výsledků. Je vidět, že úroveň hry jde stále nahoru, protože ty tam jsou výsledky s hodnotou 100 ran a více.
Mistry klubu brutto se stala dvojice Jiří Dvořák a Eva Trlová, mistry klubu netto se stala dvojice Michal a Ivana Kučírkovi – gratulace !!!
Díky všem zúčastněným za bezva atmosféru a příští rok na jaře zase venku.
Takže „nashle“ na zimních turnajích!!!
Golfu zdar!
Milan

TEXAS SCRAMBLE - Výsledková listina

 

 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012